OpenTTD

OpenTTD dla Mac

Darmowa wersja Transport Tycoon Deluxe na Mac

OpenTTD to darmowa gra strategiczna. Wcielamy się w rolę właściciela firmy transportowej, który w ciągu stu lat ma stworzyć i rozbudować swoje imperium. Jeśli lubisz klimat gier typu Tycoon i chcesz spróbować swoich sił w logistyce, wciśnij... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca strategia
  • Interesująca tematyka transportowa
  • Tryb gry wieloosobowej
  • Poprawione błędy TTD
  • Od wersji 1.0 nie potrzebujemy plików z oryginalnej gry TTD

Wady

  • Mało imponująca grafika

Doskonały
9

OpenTTD to darmowa gra strategiczna. Wcielamy się w rolę właściciela firmy transportowej, który w ciągu stu lat ma stworzyć i rozbudować swoje imperium. Jeśli lubisz klimat gier typu Tycoon i chcesz spróbować swoich sił w logistyce, wciśnij przycisk Download i pobierz OpenTTD.

Gra Transport Tycoon Deluxe wydana w 1995 roku zdobyła sobie wierną rzeszę fanów. Niestety nie była pozbawiona wad. OpenTTD to darmowa odmiana tej gry.Naprawiono wiele z najbardziej denerwujących błędów znalezionych w pierwowzorze, ulepszono grafikę oraz umożliwiono rozgrywkę multiplayer przez LAN lub Internet.

Rozgrywka w OpenTTD rozpoczyna się kiedy stajemy się właścicielem jednej z małych firm transportowych. Naszym zadaniem jest zbudowanie w ciągu stu lat wielkiego logistycznego imperium. W tym celu musimy znajdować jak najbardziej opłacalne połączenia towarowe lub osobowe i na nich zarabiać pieniądze. Dzięki temu będziemy mogli spłacić kredyty, a następnie inwestować w tabor i infrastrukturę transportową. W raz z rozwojem naszej firmy w OpenTTD, będziemy mogli kupować coraz to lepsze pojazdy i przeprowadzać rozległe inwestycje, takie jak budowa linii kolejowych, czy lotnisk. W naszych działaniach musimy również uwzględnić opinie Rady Miasta oraz względy ekologiczne.

Jeśli drzemie w nas mały strateg i lubimy patrzeć jak rozwija się nasze imperium, warto wypróbować grę OpenTTD. Nie zachwyca grafiką, ale dzięki społeczności fanów jest grą dopracowaną i stale rozwijaną. Dla fanów Transport Tycoon Deluxe to pozycja obowiązkowa.

Najczęściej pobierane Strategiczne na mac

OpenTTD

Download

OpenTTD 1.2.3

Opinie użytkowników o OpenTTD

Sponsorowany×